אורטל שמלץ ניהול ידע

Font Size

SCREEN

Profile

שנה גודל טקסט
שנה ניגודיות
   
מעברים כרמל-מנשה
מ.א. מנשה - מ.א. חוף הכרמל


Font Size

SCREEN

Profile

Cpanel
שני, 25 מאי 2009 00:00

אודותינו

By 
Rate this item
(0 votes)

 

שאיפתנו היא להפוך את הידע של העובד הבודד, לנכס של הארגון כולו.


ניהול משאבי הידע של הארגון איננה מטרה העומדת בפני עצמה, אלא פרקטיקה ושיטה ניהולית התורמת להשגת מטרות ויעדי הארגון.
"אורטל ניהול ידע" מתמחים בתחומי המידע והידע. אנו מספקים לארגונים וחברות שירותים בתחומי המידענות העסקית, ניהול הידע ופיתוח הדרכה. שילוב של שלושת תחומי המומחיות הללו מהווים יתרון ייחודי של "אורטל ניהול ידע" הבא לידי ביטוי במתן מענה שלם ללקוחותינו.
אנו מספקים שירותים של איסוף ועיבוד מידע הקיים בסביבה החיצונית של הארגון וניהול הידע והמומחיות הקיימים בתוך הארגון.

הפתרונות שאנו מיישמים מושתתים על מנגנונים טכנולוגיים, כתובים ובינאישיים הנמצאים בחזית עולם המידע. הכלים העומדים לרשותנו יאפשרו זרימה של הידע בין כל חלקי הארגון, תיעוד המידע וצבירת ה"הון האינטלקטואלי", תוך כדי ביצוע המשימות וכחלק משגרת העבודה ולא כפעולה המתבצעת בדיעבד.

 

לכל ארגון ישנם מאפיינים הייחודיים רק לו.

הפתרונות שאנו מיישמים מותאמים לאופיו התרבותי של הארגון, פרופיל הלקוחות והעובדים שלו, התשתיות הטכנולוגיות הזמינות, שיטות הניהול הקיימות בארגון וכמובן, המידע והידע המקצועי הרלוונטי.
לצד התייחסות ומענה לצרכים הייחודיים של כל לקוח אנו מביאים לידי ביטוי את ניסיון העבודה העשיר שלנו עם מגוון רחב של ארגונים, חברות ועסקים - מעמותות דלות תקציב ועד לארגונים בינלאומיים.

 

תפיסת העולם שלנו דוגלת בכך שיש לייצר תשתיות ארגוניות אצל הלקוח שיאפשרו לו לפעול לאורך זמן בעצמאות וללא תלות בגורם חיצוני. היכולת המקצועית של הצוות שלנו בשילוב עם המתודולוגיות הייחודיות שפותחו ב"אורטל ניהול ידע", ממצבים אותנו כחברה המובילה בתחום ניהול הידע בישראל.

Read 10778 times Last modified on רביעי, 16 מרץ 2016 07:32

כתוב תגובה

נא לוודא שכל שדות החובה * מלאים, קוד HTML אינו מורשה מסיבות אבטחה