אורטל שמלץ ניהול ידע

Font Size

SCREEN

Profile

שנה גודל טקסט
שנה ניגודיות
   
מעברים כרמל-מנשה
מ.א. מנשה - מ.א. חוף הכרמל


Font Size

SCREEN

Profile

Cpanel
Super User

Super User

04 ספטמבר 2017 In חדשות 0 תגובה

בימים אלו יוצאת לדרך שנת הפעילות השניה של פורום מנהלי ידע בארגונים הפועלים למען אנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית.

03 ספטמבר 2017 In חדשות 0 תגובה

גאים ומתרגשים להוביל את פרויקט 265 לקידום דיגיטציה ברשויות. פרויקט לאומי אסטרטגי מטעם משרד הפנים וישראל דיגיטלית, המשרד לשיוויון חברתי.

09 יולי 2017 In חדשות 0 תגובה

ליווי הרשת בבניית תוכנית אסטרטגית לניהול ידע תוך דגש על רשתיות ושיתוף.

חברת  Periggo ישראל מפתחת, מייצרת ומשווקת תרופות גנריות וחומרים פעילים לתרופות. אנו מלווים את החברה בתהליך ההכשרה של אנשי המו"פ ואנשי הפיתוח העסקי לאיסוף מידע עסקי תחרותי. תחום המידענות העסקית מתבססת על ההנחה כי בחינה מקיפה וכוללת של עולם המידע הארגוני חייבת להתייחס הן למידע הפנים ארגוני והן למידע הקיים מחוצה לו. כמו כן פיתוח היכולת של הארגון לאתר מידע איכותי, אפקטיבי ובעל ערך לצורך הקניית יתרון תחרותי, מושתתת על תהליך שיטתי ורציף של חיפוש ועיבוד מידע. תוכנית ההכשרה מתמקדת במתודולוגיות לאיסוף ועיבוד המידע- מיפי מקורות פוטנציאליים ושיכלול מיומנויות חיפוש המידע. .

רשת אמי"ת מונה כ-110 בתי חינוך בכל רחבי הארץ, בפריפריה ובמרכז, ממלכתיים-דתיים, ממלכתיים וחרדים. אנו מלווים את הרשת בבניית תוכנית אסטרטגית לניהול ידע תוך דגש על רשתיות ושיתוף בידע. תכנית זו תתווה את האופן בו ימומשו תהליכי ניהול הידע בארגון.

מעונות גל מספקת מסגרות שיקומיות חינוכיות בקהילה לבוגרים בגילאי 18 ואילך. אנו מלווים את הארגון בתהליך בניית אסטרטגיה לניהול ידע והקמת תשתית טכנולוגית תומכת למימושה.

קרן שלם מספקת סיוע מקיף בתחום פיתוח שירותים לאדם עם מוגבלות שכלית התפתחותית ברשויות המקומיות. אנו מובילים זו השנה השנייה את פורום ניהול הידע למנהלים במסגרות לאנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית. הפורום שם דגש על תהליך איתור צרכים משותף ופיתוח ידע המושתת על פרקטיקות מיטביות ואשר ישרתו את הארגונים. פורום ניהול הידע הינו פורום מגוון וכולל אנשי מקצוע מהמגזר הציבורי, הפרטי וכן מן המגזר השלישי. בין משתתפי הפורום ניתן למצוא את: "אלין בית נועם", עמותת "כוכב", חברת "דנאל", "מעונות גל", "בית אקשטיין", מפקחים ארציים ואנשי רווחה מהרשויות המקומיות.


בנוסף אנו מלווים את הקרן בפרויקט אפיון והקמת אתר אינטרנט. האתר מבטא את ייחודה של הקרן כמקור מקצועי מרכזי הנותן שרות לרשויות וארגונים בכל רחבי הארץ.

הקמת סביבת עבודה טכנולוגית מבוססת SharePoint, המיועדת לאנשי המכירות בחברה. ניתוח של המידע הדרוש למנהלי המכירות בכל שלבי הפעילות מול הלקוח, והנגשתו בצורה המיטבית. השפעה על תבניות תיעוד התוכן, ממשקים עם מערכת ה- CRM וייצוג המידע בפורטל הארגוני.

אלו"ט- האגודה הלאומית לילדים ולבוגרים עם אוטיזם – היא עמותת הורים לילדים, מתבגרים ובוגרים המאובחנים על הספקטרום האוטיסטי. אנו מלווים את העמותה בתהליך אפיון והקמת פורטל ארגוני, שתכליתו תמיכה בתהליכים המקצועיים המתקיימים בעמותה.

13 יוני 2017 In חדשות 0 תגובה

טיוב מערך האיכות והנהלים בפריסה גלובלית. קביעת מדיניות, פיתוח כלים והבניית תהליכי עבודה להטמעה שוטפת של נהלים

עמוד 1 מתוך 10