אורטל שמלץ ניהול ידע

Font Size

SCREEN

Profile

שנה גודל טקסט
שנה ניגודיות
   
מעברים כרמל-מנשה
מ.א. מנשה - מ.א. חוף הכרמל


Font Size

SCREEN

Profile

Cpanel
ראשון, 17 אפריל 2016 00:00

בית איזי שפירא

By 
Rate this item
(0 votes)

בית איזי שפירא מובילים בתחום ההשתלבות של אנשים עם מוגבלויות בקהילה באופן המאפשר להם חיים עצמאיים וריבוניים, זאת באמצעות פיתוח שירותים ותכניות במגוון תחומים (ספורט, חינוך, טיפול ועוד) ולמגוון קהלי יעד (ילדים, בני נוער, צעירים, מבוגרים ואף זקנים עם מוגבלויות). ליווינו את בית איזי שפירא למן היום הראשון בו הוחלט בהנהלה להקים את תחום ניהול הידע בארגון: הגדרת המטרות, התפקידים, מבנה ותהליכים ארגוניים אשר יאפשרו ניהול מיטבי של המידע והידע. עיקר הפעילות בתחום ניהול הידע:

  1. הבניית תהליכי פיתוח ידע: עידוד של עובדים ליזום ולחדש, הקמת מערך ארגוני לבחינת הצעות חדשניות בתחומי המחקר והשירותים, עידוד ותגמול עובדים ועוד.
  2.  איסוף Best Prctices - השקעה באיתור פרקטיקות מיטביות אשר התפתחו ביחידות השונות, זיהוי שלהן וליווי של "בעל הידע" בתהליך ההמשגה והתיעוד של שיטות העבודה, ארגון ועיבוד המידע לכדי תוצרים (חברות הדרכה, סרטונים, מודלים וכד') אשר ניתן להפיץ ולשכפל אותן.
  3. טיפוח תרבות של למידה ועידוד קריאה של מידע מקצועי מהארץ והעולם - רתימת צוות הספרייה לאיתור והפצה של מידע רלוונטי בתוך הארגון, שילוב מתנדבים כ"מלווי קריאה", הקמה מחודשת של "מועדון קריאה" ועוד.
  4. הקמת מערכת מידע פנים ארגונית- פיתוח והטמעה של מערכת מידע התומכת בכלל התהליכים המקצועיים ואדמיניסטרטיביים- ניהול אנשי קשר, ניהול מטופלים, דוחות, דיווחי עובדים, מערכת פיננסית.

וזוהי רק תמצית של הפעילות הענפה המובלת ע"י הגב' שוש קמינסקי וצוות בית איזי, המהווים מופת ודוגמא לניהול של ידע.

Read 490 times Last modified on ראשון, 17 אפריל 2016 10:02
עוד בקטגוריה זו: « צים רשת אמי"ת »

כתוב תגובה

נא לוודא שכל שדות החובה * מלאים, קוד HTML אינו מורשה מסיבות אבטחה